Złoty modny na wiosnę

Strzałka

Do oferty Dubiel Vitrum trafiły właśnie lustra Ayo, Luis i One w aluminiowej, złotej ramie typu Slim. Modele uzupełnią wersje w czarnych ramach, które w sprzedaży dostępne są już od kilku miesięcy.

Od końca ubiegłego roku sukcesywnie wprowadzany do oferty nową kolekcję luster w aluminiowych ramach typu Slim – o głębokości 23 mm. Kolekcja obejmuje lustra bez oświetlenia, o różnych kształtach i wymiarach – okrągłe Ayo, owalnego Luisa, prostokątne One czy model Fly o nieregularnych kształcie. Dostępne są także lustra z podświetleniem LED – Zoe i Holiday. Czarne ramy zostały teraz uzupełnione o modny w ostatnim czasie złoty kolor.

Już od kilku lat specjalnością Dubiel Vitrum stała się produkcja luster w ramach aluminiowych. Opracowaliśmy kilkanaście specjalnie zaprojektowanych profili aluminiowych, z których realizujemy lustra o różnych kształtach, wielkościach, kolorach, z oświetleniem lub bez oświetlenia. Dysponujemy dwiema liniami do gięcia profili, co pozwala nam produkować lustra w ramach aluminiowych nie tylko o prostokątnych kształtach lecz także okrągłe, owalne, z zaokrąglonymi rogami lub wręcz o całkowicie nieregularnych formach. W ofercie posiadamy kilkadziesiąt typowych modeli, ale realizujemy także zamówienia indywidualne, dostosowując wymiary i kształty do potrzeb inwestorów.