Kariera

Strzałka

Dubiel Vitrum jest wiodącym w Polsce zakładem obróbki szkła płaskiego. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Rabce-Zdrój. Kompetencje, doświadczenie oraz kreatywność pracowników są źródłem sukcesów Dubiel Vitrum i umacniają pozycję lidera w branży.

Aktualnie zatrudniamy ponad 250 osób na różnorodnych stanowiskach pracy. Działamy w kilku obszarach biznesowych (produkcja luster LED, architektura szkła, szkło meblowe, szkło specjalistyczne) i dlatego znajdują u nas zatrudnienie pracownicy z wielu różnorodnych branż: specjaliści obróbki szkła, operatorzy centrów obróbczych, stolarze, magazynierzy, elektronicy (produkcja luster z oświetleniem LED), pracownicy działów obróbki metalu i tworzyw sztucznych, inżynierowie projektujący w CAD, kontrolerzy jakości, magazynierzy oraz specjaliści ds. sprzedaży.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Dubiel Vitrum to wyślij aplikację na adres: praca@dubielvitrum.pl. W aplikacji prosimy o zamieszczenie oświadczenia:
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

W przypadków pracowników produkcyjnych alternatywną formą aplikowania jest wypełnienie „kwestionariusza kandydata”, który otrzymacie Państwo w sekretariacie firmy Dubiel Vitrum (ul. Kilińskiego 74 a, 34-700 Rabka-Zdrój).

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Dubiel Vitrum sp. z o.o.
  2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – odo@dubielvitrum.pl.
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
  4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji.
  5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
  6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  7. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.