ENDUROSHIELD – POWŁOKA OCHRONNA NA SZKŁO

Strzałka

Charakterystyka ENDUROSHIELD

EnduroShield to powłoka ochronna, którą możemy nałożyć w procesie produkcji na każdy rodzaj szkła. Dzięki powłoce powierzchnia szkła zyskuje funkcję łatwego czyszczenia, staje się hydrofobowa i oleofobowa, mniej podatna na zabrudzenie oraz zniszczenie; w dłuższym okresie czasu szkło nie ulega matowieniu, wysodowieniu i skorodowaniu.

Powłoka nadaje się do zastosowania w każdych warunkach: kabiny prysznicowe, panele ścienne, balustrady, dachy, fasady, blaty, drzwi, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Szkło z powłoką EnduroShield jest łatwe w utrzymaniu czystości: wystarczy gąbka i niewielka ilość płynu do naczyń lub nawet jedynie wilgotna szmatka (niepotrzebne są specjalne środki chemiczne). Szkło po wyczyszczeniu jest bez smug.

Powłoka chroni szkło przed substancjami tłustymi (oleje albo substancje z mydła: stearynian i palmiatynian wapnia), przed negatywnym działaniem środowiska (np. sól z wody i z powietrza w obszarach nadmorskich), przed chlorem z wody basenowej, przed zaprawami cementowymi / betonowymi podczas budów, przed graffiti.

Dysponujemy certyfikatami instytutów USA oraz niemieckiego TÜV potwierdzającymi skuteczność powłoki i jej odporność nawet w okresie 10 lat. Powłoka nie wymaga regeneracji i odświeżania dla zachowania skuteczności w długim okresie czasu.

W Dubiel Vitrum dostępne są również magnetronowe powłoki zabezpieczające szkło przed zarysowaniem.

O dostępne powłoki pytaj w Dziale Sprzedaży.

Zapytaj
o ofertę

Interesuje Cię szkło lub lustra?

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji! Napisz do nas, odpowiemy błyskawicznie!
Wyślij maila na oferty@dubielvitrum.pl lub wypełnij poniższy formularz: