Co nas wyróżnia

Strzałka

Długoletnie doświadczenie: posiadamy 40 lat doświadczenia w obróbce szkła płaskiego oraz w produkcji luster z oświetleniem. Dostarczamy płaskie szkło przetworzone dla różnych branż oraz lustra łazienkowe do renomowanych detalistów i sieci handlowych w całej Europie.

Wysokie kompetencje: zatrudniamy 280 osób, z czego ponad 100 osób to specjaliści od obróbki szkła i luster z ponad 10-letnim stażem w naszej firmie.

Wsparcie technologiczne: Zatrudniamy 8 technologów od szkła i luster, którzy pomysły naszych klientów wdrażają do praktyki produkcyjnej i wspierają ich w doborze optymalnego produktu.

Szeroki park maszynowy: nasz park maszynowy to ponad 80 pozycji. Są to nie tylko urządzenia do obróbki szkła, ale też urządzenia do obróbki metalu, drewna i plastiku. Posiadamy własną hartownię oraz linię do laminowania szkła PVB.

Trudne i różnorodne projekty: Choć jesteśmy dużą firmą to wyspecjalizowaliśmy się w realizacji średnich i małych zleceń produkcyjnych o dużym stopniu trudności. Duże firmy zazwyczaj szukają prostych i wielkoseryjnych zleceń, my potrafimy też pracować ze średnimi i małymi ilościami.

Nowoczesne systemy produkcyjne: W zarządzaniu produkcją pomagają nam wyspecjalizowane systemy do sterowania produkcją MRP, MESS i APS (Tytan, Omega, Asprova). Przykładowo Asprova to japoński system, który umożliwia zaawansowane planowanie i harmonogramowanie produkcji – działa u nas od 2018 roku. Dzięki temu osiągamy najwyższe w branży wskaźniki terminowości i potrafimy zarządzać „mnogością zleceń”.

Wysoka jakość produktów: nasz zespół kontroli jakości to 8 osób. Zespół ten dba o to aby końcowy produkt był zgodny z zamówieniem naszych klientów. Pracujemy zgodnie z europejskimi normami dotyczącymi szkła oraz produktów elektrycznych (lustra z oświetleniem). Posiadamy autorski system zapewnienia jakości.

Niezawodność produkcji: nasz zespół utrzymania ruchu to 5 techników, którzy regularnie serwisują maszyny i usuwają awarie.

Audyty: przechodzimy regularnie audyty jakościowe potwierdzające nasze zdolności do produkcji produktów najwyższej jakości.

100% polski kapitał: jesteśmy polską firmą w obszarze luster i szkła, która skutecznie konkuruje ze światowymi liderami. W segmencie luster jako jedyna polska firma od 10 lat występujemy na międzynarodowych targach łazienkowych we Frankfurcie.

Eksport: 35% naszej produkcji sprzedajemy za granicę. Eksportujemy produkty do ponad 30 krajów na świecie.