sklep z lustrami, lustra z oświetleniem led, lustra w ramach, ledowe bezpieczne lutra łazienkowe, lustra w ramach do przedpokoju sklep z lustrami, zamówienia B2B spectum.pl page.tpl.php wer 8cze 18:32
Lustra
Meble i kafle
Projekty indywidualne

Firma

Dubiel Vitrum to nowoczesny zakład produkcyjny, którego domeną jest:

  • obróbka szkła
  • produkcja luster
  • produkcja szklanych elementów wyposażenia wnętrz
  • przetwarzanie szkła płaskiego na potrzeby architektury i budownictwa – produkcja szkła bezpiecznego

Nasze przedsiębiorstwo mieści się w Rabce Zdrój, przy drodze krajowej Kraków - Zakopane. Zakład o powierzchni 4,2 tys. m.kw. wyposażony jest w kilkanaście nowoczesnych maszyn do obróbki szkła: stoły do cięcia, szlifierki, fazowarki, wiertarki, centra obróbcze, piec do produkcji szyb hartowanych płaskich i giętych, nowoczesną linię do laminowania szkła folią PVB, maszyny do druku umożliwiające drukowanie na szkle i na folii. W chwili obecnej zatrudniamy ok. 200 osób.

Firma Dubiel Vitrum współpracuje z marketami budowlanymi, salonami wyposażenia łazienek, producentami mebli i elementów wyposażenia wnętrz, montażystami szkła architektonicznego i konstrukcji szklanych, firmami ślusarskimi i rzemieślniczymi, zakładami konstrukcji stalowych oraz innymi zakładami obróbki szkła. Obsługujemy także drobnych wykonawców elementów wyposażenia wnętrz i firmy serwisowe realizujące usługi pomiaru, projektowania i montażu szkła oraz luster.

Cechuje nas innowacyjne podejście do zagadnień związanych z obróbką szkła. Chętnie podejmujemy trudne realizacje, wykonujemy próby i badamy zachowanie szkła zgodnie z zamierzonym przeznaczeniem.

Dubiel Vitrum wielokrotnie otrzymał tytuł Lidera Rynku i zastał uznany za najlepszą firmę w Polsce w zakresie produkcji luster.

 

Zobacz prezentację Dubiel Vitrum.

 

Aktualności

31.05.2021
Lustra.pl to nowa strona na której prezentujemy informacje o produktach na bieżąco synchronizowane...
19.03.2020
Szanowni Klienci, informujemy, że pomimo zaistniałej sytuacji związanej z koronawirusem SARS-CoV-2...
20.10.2018
Firma Dubiel Vitrum zajęła trzecie miejsce w Małopolsce, w konkursie - "Pracodawca - organizator...
Polityka prywatności